כתבו עלינו ולנו

מתוך אתר מפה:

"חמש כיפות לבנבנות יסמנו עבורכם כי הגעתם ללב המדבר, מתחם אירוח אקולוגי.
במתחם, שבנה בעל המקום – צפריר אורטס במו ידיו ובעזרתם האדיבה של חברים, יש חמישה אוהלי דום, אולם הסבה מרכזי בנוי מקש ואדמה ומטבח משותף שבעונה היבשה תמצאו אותו באוויר הפתוח, מתחת ליריעת בד מצלה. בכל דום יש שישה מזרנים, כולל מצעים, כריות ושמיכות. בתנאים צפופים יותר גם 10 אנשים יכולים ללון בדום אחד. מי ששוכר את כל מתחם האירוח, יוכל ללון גם במבנה המרכזי שמכיל עוד כ-20 מזרנים. כל שעות היום יש פינת קפה פעילה, אך בשביל ארוחה ומזונות אחרים תאלצו להפשיל שרוולים ולהכין עצמאית. חדרי הרחצה מופרדים לנשים ולגברים ולמים חמים דואגת מערכת חימום בגז."

"ניכר כי צפריר וטל , בעלי המקום, משתדלים להנעים את הזמן לאורחים – בחיוך, באדיבות, בהענות וטיפול בכל בעיה או רצון שמתעורר.
המקום נקי מאוד. השכם בבוקר טל מגיעה ומנקה את מתחם השרותים והמקלחות, הנוף עוצר נשימה ובקיצור – למי שאוהב שלווה בנוף מדברי קסום – זה המקום !!!
(לא מומלץ בימי השרב בקיץ כמובן…)."
קישור לכתוב באתר מפה

מתוך כתבה בישראל היום:

"אנחנו ממשיכות ל"לב המדבר", מתחם אירוח שמיועד, שימו לב, לקבוצות עד 30 איש.
מדובר במתחם של חמישה מבני טיח וקש בצורת כיפה. בכל מבנה יכולים להתארח שישה אנשים, ולשימושה של כל הקבוצה יש חלל התכנסות מרכזי ומושקע מאוד.
אפילו למשחקי ילדים ולספרים דאגו לכם כאן. השירותים והמקלחות כאן נקיים בצורה מדהימה, ואני אומרת – תנו סיכוי למקום חדש חדש שנפתח רק בסוכות השנה."
לכתבה המלאה

ביקורות אורחים

  • ניר חזות – מקום מושלם לטיול קבוצתי, יש הכל והכי חשוב הבעלים אנשים מקסימים.
    בילינו (קבוצה של 14 איש) במהלך טיול ג׳יפים את ליל שישי במקום והיה פשוט מושלם, שקט, נקי ומדוגם, חשבו על כל פרט והכל בטעם טוב, תודה רבה מחכים לפעם הבאה!
  • מיכל בצר – חגגנו יום הולדת בסופשבוע מושלם אצלכם, עם ירח מלא נוף מדהים שקיעות קסומות, מדורה אוכל ילדים וחברים (ומקלחות חמות ומזרנים מפנקים) נהננו מכל רגע, ממש, המון המון המון תודה.
  • OrlyPorat – טל וצפריר יש לכם מקום מקסים ! תודה רבה על חופשה מהנה ומרגיעה אל מול נוף בראשית קסום ומהפנט … מומלץ ביותר !! חופשה מדברית חמישה כוכבים…מתכננים לחזור בחורף.
  • Michal KerenGelman – תודה רבה לכם טל וצפריר על חופשה כייפית במקום המופלא שלכם…
  • Yifat Ben Yehuda – היינו בלב מדבר, נשמנו מדבר, טעמנו נופים, וחווינו ארוח במקום מושלם!!! תודה לטל ולצפריר!
  • Facebook
  • Twitter